Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

Potrzebujesz porady?

Skontaktujcie się z Anetą (Po-Pt 7-16 godz.)!
+48 669 731 168
aneta@manutea.pl

Dlaczego produkty od nas?

  • Dowóz za darmo nad 99 zl.
  • Zadowolonych klientów
  • Dostawa zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych

Opinie o Manutea.pl na Opineo.pl

 

 

 

 Herbata z Kenii

Kenia jest równoznaczna z safari. Tak ten kraj w Afryce Wschodniej, którego brzegi omywa Ocean Indyjski, znamy z krajoznawczych i dokumentalnych filmów. Uuwagę zasługuje również herbata Kenii. Rośnie na wzgórzach w pobliżu Nairobi, na wysokości 1200-2000 metrów n.p.m. Herbata chińska, którą… cały opis

Filtrować według właściwości
wyświetlane 1 - 1 z 1

KENIA GFOP MILIMA GOLDEN TIPPED - czarna herbata
Czy jesteś firmą? Nie przegap regulaminu handlowego.

KENIA GFOP MILIMA GOLDEN TIPPED - czarna herbata

Kiedy powie się Kenia, większość wyobrazi sobie parki narodowe z nosorożcami, lwami i słoniami. Poszerzmy nasze horyzonty i spróbujmy herbaty z Kenii. Ma wyraźny cierpki smak, który rozwija się do owocowo-miodowego posmaku. Może poczujemy także trochę czekolady i moreli. Kenia GFOP Milima Golden Tipped to napój gorący od słońca tropikalnego i orzeźwiający od lasów deszczowych. Więcej na szczegółach produktu
Duże opakowanie:
Małe opakowanie:
63,2 zł /250 g 25,3 zł /100 g
Świeżą herbatę dostarczymy do Poniedziałku, 30. 5. 2022
Produktów na stronie: 12 24 72

Herbata z Kenii

Kenia jest równoznaczna z safari. Tak ten kraj w Afryce Wschodniej, którego brzegi omywa Ocean Indyjski, znamy z krajoznawczych i dokumentalnych filmów. Uuwagę zasługuje również herbata Kenii. Rośnie na wzgórzach w pobliżu Nairobi, na wysokości 1200-2000 metrów n.p.m. Herbata chińska, którą przywieźli  do Kenii na początku 20.wieku z Assam, znalazła tu sprzyjające warunki dla jej wzrostu -  wulkaniczna gleba,  i duże wysokości n.p.m.  z wystarczającą ilością opadów i łagodnymi temperaturami.

Może być dla nas  małym zaskoczeniem, że właśnie przemysł herbaciany stanowi w Kenii ważny dział gospodarki, produkcja i eksport herbat jest wysoka - reprezentuje 26 procent zysków z eksportu. Kenia jest jednym z większych eksporterów herbaty nie tylko w Afryce, ale i na świecie. Tamtejsza herbata sprzedawana jest m.in. do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Kanady czy Japonii.  Kenia produkuje nie tylko  czarną herbatę, ale zieloną, żółtą i białą. Te ostatnie trzy tylko na zamówienie dla dużych klientów. Specialną herbatą należącą do Kenii jest biała matcha. Producenci  również koncentrują się na rozwijaniu nowych odmian krzewów herbacianych. Wyjątkowa jest fioletowa herbata zawierająca te same pigmenty, takie jak jagody i maliny.

Przeglądaliście


Kalabasa Motyl  120-150 ml
Czy jesteś firmą? Nie przegap regulaminu handlowego.

Kalabasa Motyl 120-150 ml

Dostarczymy do Poniedziałku, 30. 5. 2022
87,8 zł brutto
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Warunki dla firm| Zniżka za zapisanie się do ManuTips »