Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Anetą (Po-Pt 7-16 godz.)!
+48 669 731 168
aneta@manutea.pl

Dlaczego produkty od nas?

  • Dowóz za darmo nad 99 zl.
  • Zadowolonych klientów
  • Dostawa zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych

Opinie o Manutea.pl na Opineo.pl

 

 

 

 O nas

Bądźcie Manu

Kim jest Manu? Jesteśmy to my a teraz już także wy. Nie wierzycie?

Przeglądając te strony jesteście na zawsze uwięzieni w szponach kolorów, zapachu i smaku. Gdy pomyślicie o filiżance herbaty, wasz mózg wyśle sygnał: Herbata to jest przecież Manu! Marka Manu Tea nie jest na rynku żadną nowinką. Kontynuuje tradycję dostawcy sypkich herbat klasy Premium z całego świata. Domek, w którym mieszkał Manu od 2005 roku był zbyt ciasny. Podłoga skrzypiała, szafy się nie domykały a przez okna wiał wiatr. Nastał czas na zmianę.

"ManuTea" wyszedł... znalazł nowe mieszkanie. Solidne i przestronne. Ale to, co działało, zostało bez zmian. Pracowici i doświadczeni lokatorzy zostali. Podobnie, producenci wybranych herbat, szeroki asortyment, nacisk na czystość i osobiste relacje z odwiedzającymi...czyli klientami.

Na tarczy ma napis Manu

Wszystkie oferowane herbaty zostały wyprodukowane ręcznie. To ludzie zbierali liście herbaty, zioła i owoce. Suszyli je, zwijali, sortowali. Nie zautomatyzowane szklarnie, tylko palce i dłonie rolników z różnych części świata się postarały o wyjątkowość każdego zbioru. W łacinie ręka to jest Manus. Ludzki to Germanus, a przyjazny związek to Per humanus. My dodajemy już tylko pewność. Z nią nadal skupiamy się na maksymalnej jakości.

A więc...

Klikajcie, przeskakujcie z ziół na oolongii a z białych herbat na czarne.

Prześledźcie sobie dróżkę od chińskich specjalności do południowoamerykańskich mocnych herbat. Pozbądźcie się problemów żołądkowych, sercowych, nieładu oddechowego i ogromu stresu. Wdychajcie zapach mglistych gór, posłuchajcie odgłosów puszczy, czerpcie energię z wulkanicznych krajobrazów. Odkrywajcie świat, gdzie jakość jest ważniejsza niż ilość. Witajcie w świecie herbacianych Manuaków.

PS: Manu był pierwszym mitologicznym człowiekiem Indii. Historia ta jest dramatyczna. Król i władca był ostrzegany przez ryby, że przyjdzie powódź. Gdy tylko zbudowali łódź, stało się. Manu przywiązał łódź rybie za płetwę a ona go odciągnęła w bezpieczne miejsce. Gdy wody opadły, był na świecie sam. Ofiarował masło i mleko do morza, po roku na tym miejscu urodziła się kobieta.

PS2: Na końcu tajemnica: Manu tea ma brata...

Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Warunki dla firm| Zniżka za zapisanie się do ManuTips »