Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-17 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

Potrzebujesz porady?

Skontaktujcie się z Anetą!
+48 669 731 168
aneta@manutea.pl

Dlaczego produkty od nas?

  • Dowóz za darmo nad 99 zl.
  • Zadowolonych klientów
  • Dostawa zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych

Opinie o Manutea.pl na Opineo.pl

 

 

 Herbata z Vietnamu

Wietnam można znaleźć na liście producentów herbaty prawie zawsze wokół dziesiątego miejsca. Obywatele kraju piją herbatę kilka razy dziennie, więc na rynku wietnamskim podobno pozostaje około 30 tysięcy ton herbaty rocznie. Kolejnych 130 tysięcy ton jest eksportowane do ponad 80 krajów. Uprawie… cały opis

Filtrować według właściwości

Grupa nie zawiera żadnych pozycji.

Herbata z Vietnamu

Wietnam można znaleźć na liście producentów herbaty prawie zawsze wokół dziesiątego miejsca. Obywatele kraju piją herbatę kilka razy dziennie, więc na rynku wietnamskim podobno pozostaje około 30 tysięcy ton herbaty rocznie. Kolejnych 130 tysięcy ton jest eksportowane do ponad 80 krajów. Uprawie herbaty, przetwarzaniu jej liści w Wietnamie poświęca się wiele uwagi i wysiłku. Dowodem tego jest kilka "herbacianych" instytutów badawczych, zakłady produkcyjne i szkoły dla badań odmian herbaty.

Socjalistyczna Republika Wietnamu, taka jest cała nazwa kraju w Azji Południowo-Wschodniej, koncentruje się na produkcji czarnej herbaty, zielonej herbaty oolong, Pu erh i rzadko  białej herbaty. Typowe  dla Wietnamu i zarazem wietnamską specjalnością jest perfumowanie zielonej herbaty jaśminem czy lotosem. Smak morskiej trawy wietnamskiej herbaty w ustach powoli staje się słodki.

Egzotyczne miejsca przyciągają  pięknem tropikalnej przyrody, zwyczajów ludowych i bogatym  dziedzictwem kulturalnym, które odzwierciedla wpływu Indii i Chin. Wietnamskim ulubionym sportem jest badminton, tenis i ping-pong. Liczne zabytki architektoniczne, pagody, podziemne tunele Cu Chi i Cat Tien Rezerwat Biosfery ... to tylko ułamki z  tego, co można podziwiać  w Wietnamie.

Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Obsługa klienta
Dla partnerów

Prezent przy każdym zakupie | Warunki dla firm| Zniżka za pierwszy zakup »