Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

ROOIBOS SZALONA TRUSKAWKA

Kod: 1082

Czy kiedykolwiek zrobiłeś jakieś wariactwo? Skok spadochronem?  Czy może nurkowałeś do wraku Titanica? Powiedziałeś swojej teściowej, że jest najwspanialszą kobietą pod słońcem? Czy już to było cokolwiek, na pewno świat natychmiast zrozjaśnił się, zapachniał i stał się choć na chwilę kolorowym, szalone czyny są w rzeczywistości potrzebne. Czasami, ale na nie nie masz ani ochoty, ani czasu. I wtedy przychodzi…. herbata. Rooibos szalona truskawka.

Świeżą herbatę dostarczymy do Środy, 18. 12. 2019
DPD Dostarczymy do 18. 12. 2019 11,0 zł
Paczkomat Dostarczymy do 18. 12. 2019 10,0 zł
Duże opakowanie:
185,0 zł brutto
96,7 zł brutto
55,0 zł brutto
Małe opakowanie:
25,0 zł brutto
14,7 zł brutto
7,8 zł brutto
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł
Kraj pochodzenia
Kraj pochodzenia:
Afryka Południowa
Smak
Smak:
Truskawka, Delikatnie pikantny
Dla dzieci
Dla dzieci:
od 3 lat

Skład

Rooibos, Naturalny aromat, Liście truskawki, Czerwony pieprz, Kawałki truskawek

Napar i smak herbaty

Sypana herbata Rooibos Szalona truskawka jest pachnąca jako cały kosz czerwonych letnich owoców. Oczywiście, mamy na myśli truskawki. Dzięki pieprzowemu smakowi, gdzie można rozpoznać delikatność czarnego pieprzu i piękny miodowy rooibos. Napar ma ciemny pomarańczowy kolor.

Pochodzenie herbaty

Jaki jest prawdziwy sekret truskawkowego szaleństwa? Stoją za nim cztery dary natury. Opiszmy je stopniowo.

Rooibos jest niczym więcej niż fermentowane liście i gałązki czerwonokrzewu. Może jeszcze nigdy nie słyszałeś o nim. Nie byłoby zaskakujące. Rooibos zwany inaczej czerwonokrzewem afrykańskim jest rośliną uprawianą wyłącznie w Republice Południowej Afryki w górach Cederberg. Jest to pasmo górskie oraz rezerwat przyrody znajdujący się około 300 km od Kapsztadu. Są one bardzo wrażliwe na przemysłowo zanieczyszczone wody, powietrze i gleby. Wymagają szczególnych warunków wilgoć, wysokość npm i gleby. Dlatego nie rosną czerwonokrzewy nigdzie indziej. W świecie zwolenników zdrowego stylu życia, Rooibos (herbata czerwonokrzewu) jest bardzo popularny. Po pierwsze, smakuje absolutnie wspaniale, po drugie jest bez kofeiny. Dodatkowo zawiera również antyoksydanty i wiele ważnych minerałów.

Liście truskawki są znane Europejczykom. Zbieraja się je późną wiosną, wtedy zawierają najbardziej cenne substancje. Herbaty z leśnej truskawki mogą zapobiec niestrawności.

Pieprz – jego smak i efekty są wymienione już w starożytnych tekstach indyjskich. Owoce pieprzu, które pierwotnie rosły w lasach tropikalnych, są bogate w alkaloidy piperyny. Daje im to charakterystyczny smak i aromat, ale także duże jego ilości mogą drażnić przewód pokarmowy.

I wreszcie jesteśmy przy truskawkach. Często nazywamy je jagodami, Ale botanik by powiedział: niełupka po zapyleniu kwiatu rozrasta się dno kwiatowe, tworząc jadalny owoc zbiorowy będący jagodą .  Skomplikowane? Tak, ale nam z pewnością wystarczy pamiętać, że truskawki są doskonałym owocem z zastosowaniem w kuchni, także jako naturalny środek zwalczania szeregu problemów zdrowotnych. Dzięki dużej zawartości witamin, minerałów i przeciwutleniaczy może sprzyjać poprawie stanu psychicznego i fizycznego. Interesujące jest to, że człowiek, zbierał truskawki już w epoce kamiennej. Dziś jest zarejestrowano około 20 rodzajów truskawek, wszystkie uprawiane są w strefie umiarkowanej półkuli północnej.

Efekty herbaty

Rooibos
Efekty rooibosu
Pieprz
Efekty pieprzu
Truskawki
Efekty truskawek

Wzór opakowania herbaty

Stała obudowa aluminiowa z zamkiem, która umożliwia powtórne zamykanie. Jakościowe opakowanie, które zachowuje charakter herbaty. Herbata zawsze w opakowaniu jest hermetycznie uszczelniona i odporna na wilgoć, światło i obce zapachy. Na te trzy rzeczy herbata jest szczególnie podatna i ma to ogromny wpływ na jakość gotowego napoju.

Przygotowanie herbaty

Temperatura 100 °C Czas przygotowania 8 minut Množství 1 łyżeczka na 150 - 200 ml

Sposób przygotowania

  1. Zioła zalać wodą 100 0C w stosunku 1 łyżeczka na 150-200 ml.
  2. Do herbaty w imbirku dodać 1 łyżeczkę więcej.
  3. Czas zaparzenia 8 minut (pod przykryciem), a następnie odcedzić.
Smak i nuty:
Intensywność
Ilość teiny
Jakość
Kilkakrotne zalewanie

Potrzebujesz porady?

Skontaktujcie się z Anetą (Po-Pt 7-16 godz.)!
+48 669 731 168
aneta@manutea.pl
Pomóżcie innym przy wyborze:

Szukasz inspiracji? Inni dokupili na przykład to:


SENCHA ŻURAWINOWO-TRUSKAWKOWA – zielona herbata
Czy jesteś firmą? Nie przegap regulaminu handlowego.

SENCHA ŻURAWINOWO-TRUSKAWKOWA – zielona herbata

Gdybyśmy chcieli być troszkę grubiańscy, napiszemy wprost: Niebo w gębie! Sencha żurawinowo-truskawkowa jest dla miłośników zielonych herbat tym, co najlepsze. Przynosi same korzyści. Z jednej strony dzięki czystej i świeżej Senchy, z drugiej zaś dodatku sensacyjnych czerwonych owoców. Truskawki dodają słodkiej nuty, żurawina podkreśla smak kwaskowatym trelem. Razem zagrają symfonię pełną witamin, antyoksydantów i minerałów. Więcej na szczegółach produktu
Świeżą herbatę dostarczymy do Środy, 18. 12. 2019
Duże opakowanie:
101,5 zł brutto
54,8 zł brutto
31,8 zł brutto
Małe opakowanie:
15,3 zł brutto
9,5 zł brutto
6,5 zł brutto

ROOIBOS W SIÓDMYM NIEBIE
Czy jesteś firmą? Nie przegap regulaminu handlowego.

ROOIBOS W SIÓDMYM NIEBIE

Każdy, kto kiedykolwiek próbował Rooibos, nie chce innej herbaty. I nawet tacy zapaleńcy, którzy zawsze piją espresso zmienili zdanie. Dziwisz się: rooibos to herbata, która łączy to wszystko razem i to bez kalorii?  Jeśli nie wierzysz, trzeba spróbować. To po prostu być w siódmym niebie!  Więcej na szczegółach produktu
Świeżą herbatę dostarczymy do Środy, 18. 12. 2019
Duże opakowanie:
189,8 zł brutto
99,0 zł brutto
56,3 zł brutto
Małe opakowanie:
25,5 zł brutto
14,8 zł brutto
8,0 zł brutto

ROOIBOS TROPIKALNA SAMBA
Czy jesteś firmą? Nie przegap regulaminu handlowego.

ROOIBOS TROPIKALNA SAMBA

Niezależnie od tego czy jesteś początkującym tancerzem czy profesjonalnie kręcisz się w wirze samby, po sambie zawsze buzuje krew w żyłach i przywraca uśmiech na twarzy. Jednakże możesz na spokojnie wypróbować ten Rooibos z jabłkiem, kokosem i porzeczkami. Usiądź sobie spokojnie na widowni i wejdź w świat czerwonego, niebieskiego i żółtego światła. Masz na to 10 minut. Potem następuje czas na wypróbowanie tego samemu- Herbata Tropikalna Samba czeka na ciebie. Więcej na szczegółach produktu
Świeżą herbatę dostarczymy do Środy, 18. 12. 2019
Duże opakowanie:
181,8 zł brutto
95,0 zł brutto
54,2 zł brutto
Małe opakowanie:
24,7 zł brutto
14,3 zł brutto
7,8 zł brutto
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Obsługa klienta
Dla partnerów

Prezent przy każdym zakupie | Warunki dla firm| | Zniżka za zapisanie się do ManuTips »