Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

ROOIBOS SZALONA TRUSKAWKA

Kod: 1082

Czy kiedykolwiek zrobiłeś jakieś wariactwo? Skok spadochronem?  Czy może nurkowałeś do wraku Titanica? Powiedziałeś swojej teściowej, że jest najwspanialszą kobietą pod słońcem? Czy już to było cokolwiek, na pewno świat natychmiast zrozjaśnił się, zapachniał i stał się choć na chwilę kolorowym, szalone czyny są w rzeczywistości potrzebne. Czasami, ale na nie nie masz ani ochoty, ani czasu. I wtedy przychodzi…. herbata. Rooibos szalona truskawka.

Świeżą herbatę dostarczymy do Czwartku, 29. 8. 2019
DPD Dostarczymy do 29. 8. 2019 11,0 zł
Paczkomat Dostarczymy do 29. 8. 2019 10,0 zł
Duże opakowanie:
133,2 zł brutto
70,7 zł brutto
40,7 zł brutto
Małe opakowanie:
19,0 zł brutto
11,5 zł brutto
7,0 zł brutto
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł
Kraj pochodzenia
Kraj pochodzenia:
Afryka Południowa
Smak
Smak:
Truskawka, Delikatnie pikantny
Dla dzieci
Dla dzieci:
od 3 lat

Skład

Rooibos, Naturalny aromat, Liście truskawki, Czerwony pieprz, Kawałki truskawek

Napar i smak herbaty

Sypana herbata Rooibos Szalona truskawka jest pachnąca jako cały kosz czerwonych letnich owoców. Oczywiście, mamy na myśli truskawki. Dzięki pieprzowemu smakowi, gdzie można rozpoznać delikatność czarnego pieprzu i piękny miodowy rooibos. Napar ma ciemny pomarańczowy kolor.

Pochodzenie herbaty

Jaki jest prawdziwy sekret truskawkowego szaleństwa? Stoją za nim cztery dary natury. Opiszmy je stopniowo.

Rooibos jest niczym więcej niż fermentowane liście i gałązki czerwonokrzewu. Może jeszcze nigdy nie słyszałeś o nim. Nie byłoby zaskakujące. Rooibos zwany inaczej czerwonokrzewem afrykańskim jest rośliną uprawianą wyłącznie w Republice Południowej Afryki w górach Cederberg. Jest to pasmo górskie oraz rezerwat przyrody znajdujący się około 300 km od Kapsztadu. Są one bardzo wrażliwe na przemysłowo zanieczyszczone wody, powietrze i gleby. Wymagają szczególnych warunków wilgoć, wysokość npm i gleby. Dlatego nie rosną czerwonokrzewy nigdzie indziej. W świecie zwolenników zdrowego stylu życia, Rooibos (herbata czerwonokrzewu) jest bardzo popularny. Po pierwsze, smakuje absolutnie wspaniale, po drugie jest bez kofeiny. Dodatkowo zawiera również antyoksydanty i wiele ważnych minerałów.

Liście truskawki są znane Europejczykom. Zbieraja się je późną wiosną, wtedy zawierają najbardziej cenne substancje. Herbaty z leśnej truskawki mogą zapobiec niestrawności.

Pieprz – jego smak i efekty są wymienione już w starożytnych tekstach indyjskich. Owoce pieprzu, które pierwotnie rosły w lasach tropikalnych, są bogate w alkaloidy piperyny. Daje im to charakterystyczny smak i aromat, ale także duże jego ilości mogą drażnić przewód pokarmowy.

I wreszcie jesteśmy przy truskawkach. Często nazywamy je jagodami, Ale botanik by powiedział: niełupka po zapyleniu kwiatu rozrasta się dno kwiatowe, tworząc jadalny owoc zbiorowy będący jagodą .  Skomplikowane? Tak, ale nam z pewnością wystarczy pamiętać, że truskawki są doskonałym owocem z zastosowaniem w kuchni, także jako naturalny środek zwalczania szeregu problemów zdrowotnych. Dzięki dużej zawartości witamin, minerałów i przeciwutleniaczy może sprzyjać poprawie stanu psychicznego i fizycznego. Interesujące jest to, że człowiek, zbierał truskawki już w epoce kamiennej. Dziś jest zarejestrowano około 20 rodzajów truskawek, wszystkie uprawiane są w strefie umiarkowanej półkuli północnej.

Efekty herbaty

Rooibos
Efekty rooibosu
Pieprz
Efekty pieprzu
Truskawki
Efekty truskawek

Wzór opakowania herbaty

Stała obudowa aluminiowa z zamkiem, która umożliwia powtórne zamykanie. Jakościowe opakowanie, które zachowuje charakter herbaty. Herbata zawsze w opakowaniu jest hermetycznie uszczelniona i odporna na wilgoć, światło i obce zapachy. Na te trzy rzeczy herbata jest szczególnie podatna i ma to ogromny wpływ na jakość gotowego napoju.

Przygotowanie herbaty

Temperatura 100 °C Czas przygotowania 8 minut Množství 1 łyżeczka na 150 - 200 ml

Sposób przygotowania

  1. Zioła zalać wodą 100 0C w stosunku 1 łyżeczka na 150-200 ml.
  2. Do herbaty w imbirku dodać 1 łyżeczkę więcej.
  3. Czas zaparzenia 8 minut (pod przykryciem), a następnie odcedzić.
Smak i nuty:
Intensywność
Jakość
Kilkakrotne zalewanie

Potrzebujesz porady?

Skontaktujcie się z Anetą!
+48 669 731 168
aneta@manutea.pl
Pomóżcie innym przy wyborze:

Szukasz inspiracji? Inni dokupili na przykład to:


ROOIBOS
Czy jesteś firmą? Nie przegap regulaminu handlowego.

ROOIBOS

Czas zacząć odkrywać wspaniałe herbaciane smaki. Przedstawiamy Wam  dość nietypowy napój herbaciany, który powoli zyskuje w Polsce coraz większe uznanie, nie tylko dzięki swoim walorom smakowym, lecz także właściwościom zdrowotnym. Bohaterem naszej oferty jest rooibos.  Więcej na szczegółach produktu
Świeżą herbatę dostarczymy do Czwartku, 29. 8. 2019
Duże opakowanie:
85,0 zł brutto
46,5 zł brutto
27,3 zł brutto
Małe opakowanie:
13,5 zł brutto
8,5 zł brutto
6,3 zł brutto

ZIELONY ROOIBOS ROKITNIK - GUAWA
Czy jesteś firmą? Nie przegap regulaminu handlowego.

ZIELONY ROOIBOS ROKITNIK - GUAWA

Ohh ... ile  tutaj wanilii! Udało nam się pogodzić cudownie smaczne i bardzo zdrowe składniki.  Efektem naszych starań to  przynieść ulgę, pozbyć się stresu, zadbać o optymalne ciśnienie, cholesterol i dobry sen, wyszczuplić sylwetkę. Wszystko dzięki tej herbacie- zielony Rooibos, rokitnik, guawa, marchew, nagietek, ananas ...  Więcej na szczegółach produktu
Świeżą herbatę dostarczymy do Czwartku, 29. 8. 2019
Duże opakowanie:
154,5 zł brutto
81,3 zł brutto
46,7 zł brutto
Małe opakowanie:
21,5 zł brutto
12,8 zł brutto
7,3 zł brutto

ROOIBOS PORZECZKOWY KOKTAJL
Czy jesteś firmą? Nie przegap regulaminu handlowego.

ROOIBOS PORZECZKOWY KOKTAJL

Mamo, mam chęć na coś bardzo dobrego.  Czy zrobiłbyś mi dobry koktajl, tato? Pewnie. Otworzysz szufladę, nasypiesz, zaparzysz gorącą wodą i tramtatata. Bez shakeru, bez gałki czy kruszarki lodu. Wspaniały słodki i kwaśny w smaku koktajl oszałamiający ciemno czerwonym kolorem może służyć natychmiast. I możesz się spodziewać napływu antyoksydantów, witamin i minerałów. I słów podziękowań. Więcej na szczegółach produktu
Świeżą herbatę dostarczymy do Czwartku, 29. 8. 2019
Duże opakowanie:
136,0 zł brutto
72,0 zł brutto
41,5 zł brutto
Małe opakowanie:
19,3 zł brutto
11,7 zł brutto
7,0 zł brutto
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Obsługa klienta
Dla partnerów

Prezent przy każdym zakupie | Warunki dla firm| | Zniżka za zapisanie się do ManuTips »