Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

MORINGA Z ANANASEM - ziołowa herbata

Kod: 940

Moringa nie jest natrętna, melisa delikatna, ananas świeży, werbena oszałamiająca. To będzie radość na nich popatrzeć kiedy razem zatańczą w dzbanku z gorącą wodą. Kiedy w swojej filiżance mamy świeży, pachnący i pełny witamin napój to radość się spotęguje. Przygotuj go sobie na gorąco lub z kostkami lodu, zawsze cię zachwyci i uspokoi. 

Duże opakowanie:
Małe opakowanie:
Wysyłając psa detektywa wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł
Kraj pochodzenia
Kraj pochodzenia:
UE
Smak
Smak:
Ananas
Dla dzieci
Dla dzieci:
od 4 lat

Skład

Melisa, Liście Moringa, Werbena, Kawałki ananasu, Naturalny aromat, Nagietek, Kwiat białego chabru

Napar i smak herbaty

Sypana herbata Moringa z ananasem jest lekka i bardzo przyjazna. Oczywiście jest o smaku ananasa, znaleźć można w niej także aromatyczną melisę i werbenę. Napar jest jasnożółty.

Pochodzenie herbaty

Moringa, którego suszone liście są głównym składnikiem tej herbaty znajdują się w Indiach, Afryce, Arabii i na Madagaskarze. Drzewo ma szczególny wygląd i rośnie bardzo szybko. Moringa nazywane jest również cudownym drzewem, gdyż każda jego część jest pożyteczna. Z kory można wytwarzać liny i papier, jej owoce i kwiaty można spożywać. Z kolei z ziaren pozyskuje się olej moringa. Korzenie, które w smaku przypominają chrzan. Liście mogą być spożywane na surowo lub gotowane na cel transportu są naturalnie suszone. Ich smak to nie jest dokładnie to, co czyni je pożądanym towarem. Znacznie ważniejsze są umiejętności, które jest im głównie przypisywane. Według ajurwedy, napar z moringi może pomóc w około 300 dolegliwości wpływających na układ krążenia, układ odpornościowy i nerwowy. Powodem tego jest bardzo wysoka zawartość wapnia, żelaza, witaminy C, potasu, jak i nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Melisa ma oczywiście w ziołolecznictwie niezastąpione miejsce. Zioło z aromatycznymi liśćmi rośnie w rejonie Morza Śródziemnego i Azji, często ją możemy spotkać w Europie Środkowej. Podobnie jak Moringa, melisa stosowana jest w kuchni jako przyprawa. Herbata, której napar z liści od wieków przygotowują wyznawcy medycyny ludowej uspokaja, pomaga zredukować stres i promuje dobre trawienie.

Nagietek jest roślina lecznicza z południowej Europy i Orientu. Dziś uprawiany jest i w naszych szerokościach geograficznych. Jego intensywnie pomarańczowe kwiaty są wysoko cenione w leczeniu stanu zapalnego, przyśpiesza gojenie się ran, oparzeń i odmrożeni. Herbata z nagietki jest zalecane dla wspomagania żołądka i walce z problemami jelitowymi.

Efekty herbaty

Melisa
Efekty melisy
Moringa
Efekty moringi
Ananas
Efekty ananasu

Wzór opakowania herbaty

Stała obudowa aluminiowa z zamkiem, która umożliwia powtórne zamykanie. Jakościowe opakowanie, które zachowuje charakter herbaty. Herbata zawsze w opakowaniu jest hermetycznie uszczelniona i odporna na wilgoć, światło i obce zapachy. Na te trzy rzeczy herbata jest szczególnie podatna i ma to ogromny wpływ na jakość gotowego napoju.

Przygotowanie herbaty

Temperatura 80 °C Czas przygotowania 3-5 minut Množství 1-2 łyżeczki na 150 - 200 ml

Sposób przygotowania

  1. Herbatę zaparz gorącą wodą o temperaturze 80 °C w stosunku od 1 do 2 łyżeczki na 150-200 ml.
  2. Do herbaty w imbryku dodać 1 łyżeczkę więcej.
  3. Okres parzenia 3-5 minut (pod przykryciem), a następnie odcedzić.
Smak i nuty:
Intensywność
Gorycz
Ilość teiny
Jakość
Kilkakrotne zalewanie

Potrzebujesz porady?

Skontaktujcie się z Anetą (Po-Pt 7-16 godz.)!
+48 669 731 168
aneta@manutea.pl
Pomóżcie innym przy wyborze:
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Warunki dla firm| Zniżka za zapisanie się do ManuTips »